تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی-پارسی تک

پارسی تک نماینده انحصاری تجهیزات آزمایشگاهی برند

تجهیزات آزمایشگاهی و سکوی آزمایشگاهی شرکت پارسی تک از بهترین منابع اروپایی و کانادایی و طبعاً مطابق بهترین استاندارد های معتبر  بین المللی نظیر BS و DIN تهیه می شود. بویژه نصب پنج محصول انحصاری و استثنائی در پروژه امکان پذیر است :

سکوی آزمایشگاهی:

  • مدرن ترین و با کیفیت ترین سکوهای آزمایشگاهی را تاکنون شرکت پارسی تک به مشتریان و کارفرمایان ارائه داده است.
  • سطح كار سكوي آزمايشگاهي از پلاک بزرگ اسلب سراميكي ضداسيد و ضدجرم دارای لبه سرامیکی با استاندارد DIN آلمان در رنگهاي زيبا توليد آلمان با ویژگی منحصر بفردضد باکتری Anti bacterial و خود تمیز شونده self clean

پارسی تک parsytech نماینده انحصاری بهترین شرکتهای تجهیزات آزمایشگاهی منجمله هود آزمایشگاهی هود میکروبی،هود لامینار فلو و ….

ضابطه انتخاب محصولات فوق رعایت استانداردها درمحيط آزمايشگاه ، حفظ جان بهره بردار و  محيط زيست ، عمرمفيد تجهیزات و زيبايي فضاي کار می باشد که شرکت پارسی تک هم تجربه و دانش فنی و هم تجهیزات عالی را در اختیار شما قرار می دهد.

تجربیات فوق و همکاری با شرکت های معظم خارجی به عنوان دستگاه نظارت موجب دستیابی به استانداردهای جهانی و دانش فنی ضروری شده است. از سوی دیگر شرکت پارسی تک امکان واردات کل تجهیزات آزمایشگاهی با قیمت های رقابتی از بهترین منابع خارجی را داراست.

خواهشمند است در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مراتب را اعلام فرمائید.

X