سکو و تجهیزات آزمایشگاهی

سکو و تجهیزات آزمایشگاهی شرکت پارسی تک از بهترین منابع اروپایی و مطابق معتبرترین استانداردهای بین المللی نظیر BS و DIN تهیه میشود.

هدف ما رعایت استانداردها در محیط های کاری حفظ جان بهره بردار، حفظ محیط زیست، عمر مفید سکو و تجهیزات آزمایشگاهی و زیبایی فضای کار است و شرکت پارسی تک تجربه و دانش فنی و تجهیزات عالی را در اختیار پروژه قرا میدهد.

ضابطه انتخاب محصولات فوق رعایت استانداردها درمحيط آزمايشگاه ، حفظ جان بهره بردار و  محيط زيست ، عمرمفيد تجهیزات و زيبايي فضاي کار می باشد که شرکت پارسی تک هم تجربه و دانش فنی و هم تجهیزات عالی را در اختیار شما قرار می دهد.

سکو تجهیزات آزمایشگاهی:

سطح كار سكوهاي آزمايشگاهي از پلاک بزرگ اسلب سراميكي ضداسيد و ضدجرم دارای لبه سرامیکی با استاندارد DIN آلمان در رنگهاي زيبا توليد آلمان با ویژگی منحصر بفردضد باکتری Anti bacterial و خود تمیز شونده self clean
سینک های سرامیکی ضداسیدوضدجرم ویژه آزمایشگاه با استاندارد DIN آلمان مجهز به Trap خنثی سازی پساب شیمیایی و میکروبی در 5 مدل و اندازه مختلف تولید American  standard
هودهای میکروبی و سیستم های لامینارفلووهودهای کلاس II تولید Labcaire انگلستان دارای استاندارد BS و DIN و گواهی نامه CE
فیوم هود شیمیایی تمام پروپیلن تولیدFisher  دارای استاندارد ملی آمریکا
شیر آلات استینلس استیل تولید fisher با استاندارد آمریکا

تجربیات فوق و همکاری با شرکت های معظم خارجی به عنوان دستگاه نظارت موجب دستیابی به استانداردهای جهانی و دانش فنی ضروری شده است. از سوی دیگر شرکت پارسی تک امکان واردات کل تجهیزات با قیمت های رقابتی از بهترین منابع خارجی را داراست.

خواهشمند است در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مراتب را اعلام فرمائید.

X