تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی-پارسی تک

تجهیزات آزمایشگاهی و سکوبندی آزمایشگاهی و میزبندی آزمایشگاهی شرکت پارسی تک، از بهترین برندهای آزمایشگاهی اروپایی و کانادایی و طبعاً مطابق بهترین استاندارد های معتبر  بین المللی نظیر BS و DIN تهیه می شود. بویژه نصب پنج محصول انحصاری و استثنائی در پروژه امکان پذیر است :

سطح كار سكوبندي آزمايشگاهي از پلاک بزرگ اسلب سراميكي ضداسيد و ضدجرم دارای لبه سرامیکی با استاندارد DIN آلمان در رنگهاي زيبا توليد آلمان با ویژگی منحصر بفردضد باکتری Anti bacterial و خود تمیز شونده self clean
سینک سرامیکی ضداسیدوضدجرم ویژه آزمایشگاه با استاندارد DIN آلمان مجهز به Trap خنثی سازی پساب شیمیایی و میکروبی در 5 مدل و اندازه مختلف تولید American  standard
هود میکروبی و هودهای لامینارفلو و هودهای کلاس II تولید Labcaire انگلستان دارای استاندارد BS و DIN و گواهی نامه CE
فیوم هود شیمیایی تمام پروپیلن تولیدFisher  دارای استاندارد ملی آمریکا

شیر آزمایشگاه استینلس استیل تولید fisher با استاندارد آمریکا

ضابطه انتخاب تجهیزات آزمایشگاهی:

رعایت استانداردها درمحيط آزمايشگاه ، حفظ جان بهره بردار و  محيط زيست ، عمر مفيد تجهیزات آزمایشگاهی و زيبايي فضاي کار می باشد که شرکت پارسی تک هم تجربه و دانش فنی و هم تجهیزات عالی را در اختیار شما قرار می دهد.

تجربیات فوق و همکاری با شرکت های معظم خارجی به عنوان دستگاه نظارت موجب دستیابی به استانداردهای جهانی و دانش فنی ضروری شده است. از سوی دیگر شرکت پارسی تک امکان واردات کل تجهیزات آزمایشگاه (تجهیزات آزمایشگاهی برند) با قیمت های رقابتی از بهترین منابع خارجی را داراست.

خواهشمند است در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مراتب را اعلام فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *