سایدبار چپ

صندلی و مبلمان اداری
چسبنده

مبلمان اداری آزمایشگاه و لابراتور طراحی و واردات و نصب پانل های ضد رطوبت و ضد باکتری و ضد آتش برای ساخت کمدهای استخر و پارتیشنهای محیط های مرطوب و سایر فرنیچر اداری از شرکت آمریکائی TRESPA و LABCONCO .

پارتیشن آزمایشگاه

پارتیشن دو جداره mdf پارتیشن دوجداره MDF،  پارتیشن آزمایشگاهی است که دارای استراکچر و پانلهای ام دی افmdf میباشد که میتوان هر اندازه از پانل را پنجره شیشه ای با فریم قاب همسان mdf با شیشه سندبلاست و یا .

کابینت آزمایشگاه

کابینت آزمایشگاهی کابینت بندی و یا میز بندی آزمایشگاه در روند عملیات آزمایشات کاربران بسیار موثر است: –ساخت کابینت باید بگونه ای باشد که هیچ گونه ارتعاش و لرزشی را به ترازو منتقل نکند و روی ضربه گیر قرار .

کابینت نگهداری مواد قابل اشتعال

کابینت و قفسه نگهداری مواد اشتعالزا: –کابینت و قفسه نگهداری مواد شیمیایی قابل اشتعال – کابینت های ایمنی جهت نگهداری و ذخیره سازی ایمن مواد با قابلیت اشتعال مورد استفاده قرار میگیرند. –قفسه نگهداری مواد شیمیایی، بدنه ساخته شده .

کابینت ایمنی نگه داری اسید و باز

کابینت نگهداری اسید و باز کابینت های آزمایشگاهی انواع مختلفی دارند که این نوع کابینت مخصوص نگهداری مواد شیمیایی خورنده اسید و باز میباشند. طبقات و کشوهای کابینت ایمنی مجهز به فیلتر و سینی های ضد انفجار هستند. این .
X