درباره ما

به شرکت پارسی تک خوش آمدید

تجهیزات آزمایشگاهی شرکت پارسی تک از بهترین منابع اروپایی و مطابق معتبرترین استانداردهای بین المللی نظیر BS و DIN تهیه میشود.

هدف پارسی تک رعایت استانداردها در محیط های آزمایشگاهی حفظ جان بهره بردار، حفظ محیط زیست، عمر مفید تجهیزات آزمایشگاهی و زیبایی فضای کار است و شرکت پارسی تک تجربه و دانش فنی و تجهیزات عالی را در اختیار پروژه قرا میدهد:

تیم ما-parsytech

بازسازی نما وساختمان ها

بازسازی نمای بیمارستان ها و آزمایشگاه ها
شرکت مهندسی پارسی تک علاوه بازسازی نمای ساختمان و سیستم سرامیکی منحصرد بفرد، بازسازی بیمارستان ها و آزمایشگاه ها را بر عهده دارد…
بازسازی نمای ساختمان ها
شرکت پارسی تک ، با هدف تأمین مواد اولیه و تجهیزات و دستگاه ها و تجهیزات ثابت آزمایشگاه های پروژه های عمرانی، پتروشیمی ها و
سرامیک نما- سرامیک و کاشی ضد اسید
سرامیکهای ساخت شرکت آلمانی AGROBE BUCHTAL به دلیل طراحی جذاب و تکنولوژی مدرن و کیفیت مرغوب، شهرت زیادی بین معماران معاصر جهان دارد.
مهم نیست که این سرامیک ها را در کجا میخواهید استفاده کنید. در استخر شنا، پارکینگ، هتل،ایستگاه مترو، آب نمای یک گردشگاه، سرامیک های طراحی شده بوختال برای تمامی موارد به دلیل زیبایی خیره کننده و عملکررد عالی مناسب هستند.
پارتیشن بندی آزمایشگاه ها
برای پارتیشن بندی آزمایشگاه از پارتیشن دوجداره MDF، پارتیشن آزمایشگاهی است که دارای استراکچر و پانلهای ام دی افmdf میباشد که میتوان هر اندازه از پانل را پنجره شیشه ای با فریم قاب همسان mdf با شیشه سندبلاست و یا شیشه ایجاد کرد.
صندلی و مبلمان اداری آزمایشگاه ها
طراحی و واردات و نصب پانل های ضد رطوبت و ضد باکتری و ضد آتش برای ساخت کمدهای استخر و پارتیشنهای محیط های مرطوب و سایر فرنیچر اداری،مبلمان اداری،مبلمان اداری آزمایشگاه،صندلی آزمایشگاهی و …. از شرکت آمریکائی TRESPA و LABCONCO و نیز پانلهای HPL برای ساخت سیستمهای فرنیچر و مبلمان و آشپزخانه و آزمایشگاه
تجهیزات آزمایشگاهی برند
شرکت پارسی تک با هدف تأمین مواد اولیه و تجهیزات آزمایشگاهی و تجهیزات ثابت آزمایشگاه های پروژه های عمرانی، پتروشیمی ها ، بیمارستان ها و دانشگاه ها و سایر مراکز پژوهشی ایجاد شد و تا کنون تجربیات ارزشمندی در بیش از 250 پروژه بزرگ بدست آورده است و موفق به دریافت تجهیزات آزمایشگاهی برند، رضایت نامه های کارفرمایان و نمایندگی انحصاری تجهیزات آزمایشگاهی و نیز رتبه بندی سازمان برنامه شده است.

0

نمایندگی انحصاری

0

هود و تجهیزات آزمایشگاهی

0

طراحی و سکوبندی آزمایشگاه

0

بازسازی آزمایشگاه
No results found...
X